Гол во Каталонија на самиот крај од полувремето! Меси конечно го совлада Буфон ! (ВИДЕО)

2968D63600000578-0-image-m-39_1433623902527
Пред крајот на полувремето, во 45-тата минута Меси конечно го скрши ,,мразот” и постигна гол против Буфон.