Еве со што Мејведер си ги подигна парите! (ВИДЕО)

96057-borbata-na-stoletieto-za-mejveder-mekgregor-nokautiran-vo-10-runda
Мечот помеѓу Мејведер и Мекгрегор кој се одржа 27 август заврши со технички нокаут за Ирецот. Мејведер сабајлето дојде да си ги подигне парите од наградата со количка на тркала.
ПОГЛЕДНЕТЕ: