Category: Меѓународен фудбал

Меѓународен фудбал

QfbDd-psg-baern-price-600x400

Ние не сме Нејмар! (ФОТО)

Баерн Минхен беше столчен во меката на милијардите, „Паркот на принцовите“, откако ПСЖ со 3-0…