Category: Меѓународен фудбал

Меѓународен фудбал

samuel-eto-o-besiktas-a

Ето заминува во Бешикташ!

Камерунскиот фудбалер Самуел Ето кој во моментов настапува за Анталијаспор во зимскиот преоден рок најверојатно…