Category: Авто-мото

Авто-мото

DOczbHsXkAMv7zt

Фетел го освои Бразил! (ФОТО)

Себастијан Фетел, возачот на Ферари, забележа нова победа во Формула 1 шампионатот, откако денес доминантно…