Category: Тенис

Тенис

072def6d6d2221904b4b368f16e19d40_large1

Ѓоковиќ заминува од тенисот!?

Најдобриот српски тенисер, Новак Ѓоковиќ деновиве во едно свое интервју открил дека приоритетите во неговиот…